У Коломиї збирають заяви на безкоштовне оздоровлення дітей

Стартує відпочинкова кампанія для дітей Коломийської громади.

Про це повідомили у Коломийській міськраді, пише “Західний кур’єр”.

“Оздоровчий заклад, де вони відпочиватимуть, вже обрано. Для дітей там буде весело, цікаво та головне – безпечно. Управління соціальної політики міської ради закупило путівки. Їх дітям даватимуть безплатно. Також певна кількість направлень у табір є від облдержадміністрації”, – йдеться у повідомленні.

У липні розпочали збір заяв від батьків. Але якщо хтось ще не подав документи на безкоштовне оздоровлення дітей, то може подати заяву і зараз.

Право на путівку мають: діти, зареєстровані як внутрішньо переміщені особи; сироти; діти з багатодітних сімей; діти учасників бойових дій; діти, що мають значні заслуги в навчанні; діти, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи; діти працівників агропромислового комплексу та соціальної сфери села та багато інших.

Як подати заяву на оздоровлення? Батькам або опікунам слід звернутись в управління соціальної політики міської ради (м. Коломия, вул. В’ячеслава Чорновола, 55, кабінет №2), подати відповідну заяву. Із собою взяти обов’язково документ, що підтверджує пільговий статус.

Детально можна отримати консультацію за телефоном 03433 22659.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.