У поліції склали 36 адмінпротоколів про порушення виборчого законодавства

До поліції Прикарпаття надійшло 86 повідомлень від громадян щодо ймовірного порушення виборчого законодавства. Правоохоронці за всіма фактами, які поступили від початку виборчого процесу, здійснюють перевірки.

Станом на 12 жовтня правоохоронці Івано-Франківщини склали 36 адміністративних протоколів, які уже направлені до суду, а кримінальних проваджень на території області не зареєстровано. Про це повідомляють у пресслужбі поліції, пише “Західний кур’єр”.

Щодо адміністративних порушень, то здебільшого вони пов’язані з:

-порушеннями виготовлення або розповсюдження друкованих матеріалів передвиборної агітації (25 протоколів),

-порушеннями обмежень щодо ведення передвиборчої агітації (7 протоколів);

-порушеннями порядку розміщення агітаційних матеріалів чи політичної реклами або розміщення їх у заборонених законом місцях (3 протоколи);

-порушеннями порядку ведення передвиборчої агітації, з використанням засобів масової інформації та порядку участі в інформаційному забезпеченні виборів (1 протокол).

Інші повідомлення поліцейські перевіряють, і тільки після цього їм буде надана правова кваліфікація.

Головне завдання поліції під час виборів – забезпечення прозорості й законності виборчого процесу, правопорядку та безпеки під час волевиявлення громадян. У своїй діяльності поліція дотримується політичної нейтральності, рівного та однакового підходу по відношенню до кожного кандидата.

Правоохоронці закликають усіх учасників виборчого процесу неухильно дотримуватись вимог виборчого законодавства, а у разі виявлення його порушення — прохання негайно повідомити до поліції на спецлінію «102».

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.