У селах Івано-Франківської міської територіальної громади модернізують системи зовнішнього освітлення вулиць.

Як повідомив керівник КП «Івано-Франківськміськсвітло» Віктор Шутка, у сільських населених пунктах Івано-Франківської міської територіальної громади загалом налічується 3 тис. 998 так званих світлоточок та 192,35 км. мереж. З початку року там замінили 565 LED-ламп, 97 – натрієвих, а також по 30 світлодіодних світильників та прожекторів, – інформує .“Західний кур’єр”

У межах модернізації системи освітлення в сільських населених пунктах впроваджують віддалене керування в реальному часі зовнішнім освітленням і контроль виникнення аварій, встановлюють лічильники обліку електроспоживання з можливістю віддаленого зчитування показників.

«Умови роботи в селах складні. Доводиться працювати з драбин, бо не всюди техніка може під’їхати. Але, вважаю, що ми на належному рівні здійснюємо обслуговування, – каже В. Шутка. – Співпрацюємо з радниками міського голови в селах, здійснюємо об’їзди. Процес ще налагоджується. За рік зробити це досить важко, оскільки в селах старалися робити освітлення, але не думали про його якість, і з часом воно виходить з ладу».

Основними напрямками для покращення вуличного освітлення та утримання мереж, за словами В. Шутки, є подальша автоматизація процесу керування зовнішнім освітленням, реконструкція освітлення з використанням світлодіодних світильників та заміна і поновлення елементів натрієвих світильників, а також заміна застарілого обладнання і модернізація мереж.

Принагідно керівник «Міськсвітла» повідомив, що з початку року до статутного фонду комунального підприємства надійшло 620 тис. грн. З них 450 тис. використали на модернізацію систем зовнішнього освітлення та заміну лічильників в селах міської громади.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.