У Івано-Франківську захищати придорожні газони від паркування машин спробують за допомогою елементів ландшафтного дизайну

Першим таким місцем стане газон біля будинку № 7-а на вул. Федьковича. Про це стало відомо під час чергового засідання міської комісії з безпеки дорожнього руху, – пише Західний кур’єр .

За зверненням мешканців депутат міської ради Роман Харук запропонував встановити антипаркувальні стовпчики вздовж газону на вул. Федьковича, біля обласної клінічної лікарні, щоб унеможливити заїзд і паркування транспорту. Однак в процесі обговорення, заступник міського голови-директор Департаменту інфраструктури, житлової та комунальної політики Михайло Смушак запропонував інше вирішення цієї проблеми.

«Як показує практика, там, де ми ставимо стовпчики на зелених зонах, вони дуже швидко ржавіють, – каже М. Смушак. –  Можливо, краще там посадити кущі живоплоту. Це було б гарно і захищало б газон від паркування. Підемо європейським шляхом. Передбачимо захист газонів елементами ландшафтного дизайну. Звернемося до Департаменту благоустрою, щоб вони там влаштували живопліт».

Члени комісії з безпеки дорожнього руху схвалили таку пропозицію віцемера. А начальник Управління комунальної політики Департаменту інфраструктури, житлової та комунальної політики Мирослав Федорків додав: «Якщо це не дасть результату, то на зелених зонах можна камені великі річкові ставити, як скандинави ставлять, а не стовпчики. Це допустимо. Між деревами з інтервалом у один метр вісімдесят сантиметрів ставлять камені. Це гарно виглядає для захисту газонів».

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.