В Івано-Франківській громаді оцінили землю в п’яти селах

Івано-Франківська міська рада ухвалила рішення про  затвердження технічної документації з розроблення нормативної грошової оцінки земель у межах п’яти сіл міської громади.

Як повідомив директор Департаменту комунальних ресурсів Ігор Гриненько, ухвалення такого рішення зумовлено тим, що в деяких селах міської громади нормативна грошова оцінка земель не поновлювалася десятиліттями, пише “Західний кур’єр”.

«Згідно з чинним законодавством, поновлення нормативної грошової оцінки земель повинно проводитися не рідше 5-7 років, а в низці населених пунктів така оцінка проводилась ще понад 10 років тому. Тож міською радою було прийнято рішення оновити до липня нормативну грошову оцінку у селах, що увійшли до складу міської громади. А розроблення цих документів ми розпочали ще на початку цього року», – пояснив І. Гриненько.

Відповідно до ухвалених міською радою рішень, із січня наступного року базова вартість одного квадратного метра землі у селі Підлужжя становитиме 131 грн 54 коп.; у селі Угорники – 253 грн 81 коп.; у с. Вовчинець – 239 грн 03 коп.; у с. Микитинці – 244 грн 77 коп., а у селі Хриплин – 193 грн 27 коп.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.