В Івано-Франківську міський голова матиме 10 заступників (список)

Івано-Франківська міська рада затвердила керівний склад міста. Депутати майже одноголосно підтримали кандидатуру Віктора Синишина на посаду секретаря міської ради.

Також міські обранці затвердили склад заступників міського голови. Цього разу їх буде аж 10, пише «Західний кур’єр». Кожен із нових заступників має певні повноваження щодо контролю діяльності різних департаментів, управлінь та відділів.

Першою заступницею міського голови стала Вікторія Сусаніна. Серед заступників є ті, хто працював у минулій каденції, а є й нові обличчя. Отож, у міськвиконкомі працюватимуть такі заступники голови: Вікторія Дротянко, Олександр Левицький, Віталій Федорів, Руслан Гайда, Микола Вітенко, Тарас Полатайко, Петро Шкутяк, Михайло Смушак та Ігор Шевчук.

«Я дав можливість кожній людині себе показати. Заступники обрані на один рік для того, щоби подивитися, як ми будемо рухатися вперед», – повідомив Руслан Марцінків.

Міський голова наголосив, що роботи багато. Насамперед він згадав про продовження будівництва моста, шкіл і садочків. Також важливою, на думку міського голови, є проблема переходу міста на індивідуальне опалення.

«До ОТГ приєдналося 18 сіл. Тому важливі завдання – це дороги, транспортна інфраструктура», – зауважив міський голова.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.