Вибір зроблено: Як голосували прикарпатці на довиборах на 87 окрузі? (оновлено)

Вчора, 28 березня, на 87 окрузі на Івано-Франківщині відбулись довибори народного депутата до ВРУ.   

За попередніми підрахунками екзит-полу з невеликим відривом від конкурентів перемогу здобув Олександр Шевченко. Проте за офіційними результатами ЦВК, яка станом на обідню пору 29 березня опрацювала 41% виборчих протоколів, лідирує Василь Вірастюк.

Вчора увечері паралельний підрахунок голосів на 32 дільницях оприлюднив міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.  Він виглядає так:

15709 Шевченко

15542 Вірастюк

14453 Кошулинський

2809 Голіней

1364 Ноняк.

Подібні результати екзит-полу, який проводили на 50 виборчих дільницях, оприлюднили на сайті соціологічної групи «Рейтинг».

Так, Шевченко Олександр Леонідович (За майбутнє) отримав 32,4% голосів виборців, Кошулинський Руслан Володимирович (ВО «Свобода») – 31,6%, Вірастюк Василь Ярославович (Слуга народу) – 29,4%, Голіней Юрій Дмитрович (ВО «Платформа громад») – 3,4%, Ноняк Михайло Васильович (самовисування) – 2,3%.

До слова, менш ніж по 1 відсотку голосів отримали також так звані «клони» Олександра Шевченка: 0, 5% Шевченко О.Л. та 0,3% Шевченко О. П.

Новообраний нардеп уже приймає вітання з перемогою на своїй сторінці у Фейсбук, а також подякував Руслану Марцінківу за визнання результатів виборів.

«Передвиборча боротьба завжди повинна завершуватися гідно, саме так – за європейськими традиціями», – написав Олександр Шевченко.

Проте, станом на обідню пору 29 березня у ЦВК опрацювали 41% дільничих протоколів. У трійці лідерів Василь Вірастюк, Руслан Кошулинський та Олександр Шевченко.

Про це йдеться на офіційному сайті комісії.

Поки що перевага у кандидата від “Слуги народу” Василя Вірастюка – 34,44 %. За нього проголосували 6421 виборці.

На другому місці перебуває кандидат від політичної партії ВО “Свобода” Руслан Кошулинський з результатом – 28,36 %. За нього проголосували 5288 виборців.

Олександр Шевченко від партії “За майбутнє” посідає третє місце у виборчих перегонах з результатом 28,56 %. За нього проголосували 5020 виборців.

Також, за даними екзит-полу “Слуги Народу” на довиборах до Верховної Ради від округу № 87 перемагає Василь Вірастюк, повідомляють на однойменному сайті.

Також Василь Вірастюк заявив у Фейсбук про свою перемогу і пообіцяв “захистити” результати виборів.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.