З першого грудня на Прикарпатті заборонено ловити раків

З першого грудня 2020 року розпочинається заборона вилову прісноводних раків на рибогосподарських водних об’єктах Івано-Франківської області. Враховуючи рекомендації Інституту рибного господарства Національної академії аграрних наук України, заборона триватиме до 30 червня 2021 року – пише “Західний кур’єр“.

Такі заходи вживаються для забезпечення охорони прісноводних раків під час природного відтворення, створення сприятливих умов для виношування ікри, збільшення чисельності цих водних організмів. Для цього Івано-Франківським рибоохоронним патрулем видано наказ від 25 листопада 2020 року № 109 «Про встановлення заборони на лов раків у рибогосподарських водних об’єктах Івано-Франківської області».

Довідка: Пунктом 4.5 Правил любительського і спортивного рибальства забороняється лов раків у нерестовий період, під час линьки і виношування ікри, а також у темну пору доби (пізніше години від заходу сонця та раніше години до його сходу) із застосуванням підсвічування.
Нагадуємо, що за кожен незаконно добутий екземпляр рака незалежно від його розміру порушнику доведеться сплатити збитки у розмірі 25,5 грн.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.