За підсумками ранкової інспекції франківські комунальники отримали завдання з облаштування тротуарів

Сьогодні зранку в Івано-Франківську відбулася традиційна акція від влади – “Чорна п’ятниця” навідалася на деякі вулиці міста. За її підсумками було вирішено, де потрібно ремонтувати пішохідні доріжки, тротуари.

Про особливості ранкової інспекції на своїй сторінці повідомив міський голова Руслан Марцінків, передає “Західний кур’єр”.

Чиновники зранку заїхали на Набережну, Пулюя, Берегову. Очільник громади відзначив, що там чисто, тому висловив вдячність за роботу комунальникам. І зауважив, що не варто розслаблятися, бо так має бути завжди.

На Галицькій, 105 розпочали демонтажні роботи. Департамент благоустрою буде тут прокладати бруківку, аби пішоходам було зручно. Зайшли в двори на Пулюя, 10-А, 16. Тут також планують зробити тротуар.

“Писали мені – навіщо зі мною ходить ще делегація працівників. Відповідаю: так одразу на місці даю завдання. От сьогодні на Береговій, 32 звернулися мешканці з проблемою, що в них трісла труба й потребує заміни каналізаційний люк. Одразу дав у роботу директору КП «Комфортний дім» Василю Скиданчуку. Також дав доручення директору КП “Муніципальна дорожня компанія” Віталію Бурку заасфальтувати яму біля будинку на вул. Стефаника, 4-А. Загалом акцентуємо тут на ремонті тротуарів – мій заступник, директор Департаменту інфраструктури, житлової та комунальної політики Михайло Смушак теж був на інспекції – тому в курсі”, – йдеться у повідомленні.

А ще побували в садочку № 26 «Барвінок», подивилися, як працює дитсадок. Оглянули укриття, бо діти мають бути в безпеці. Ще зайшли в Ліцей № 17. Очільник громади поспілкувався з працівниками, подивився, як харчують малюків.

Міський голова також пообіцяв проконтролювати виконання завдань, які отримали його підлеглі.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.