За програмою педагога Калуського ліцею ім. Дмитра Бахматюка навчаються учителі всієї України.

Віталій Півторак, учитель української мови та літератури Калуського ліцею ім. Дмитра Бахматюка, впродовж двох років працював над розробкою програми «Цифровізаційні лайфхаки: технології та інструментарій якісної організації освітнього процесу в НУШ».

І нещодавно вона стала доступна для освітян на Національній платформі “EdWay” ГО “EdCamp Ukraine” https://edway.in.ua/uk/spk/171/detail/ , на якій педагоги онлайн підвищують свій професійний рівень, вибираючи той чи інший курс, пише “Західний кур’єр” з посиланням на сторінку міського голови Калуша Андрія Найди.

“Для вчителів свого ліцею Віталій Романович адаптував програму для очного навчання, що дало змогу освітянам підвищувати свій професійний рівень безпосередньо в закладі та отримати сертифікати, – йдеться у дописі. – Віталій Півторак – освітній тренер-експерт, лауреат педагогічних премій імені Мирослава Стельмаховича та Костянтини Малицької, співробітник Івано-Франківського обласного відділення Малої академії наук України. Освітянський фронт Калуської громади – потужний!

 

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.