“Зорі запалали”: на Прикарпатті відбудеться унікальний авто концерт “БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ”

Унікальний авто концерт гурту “Без Обмежень” відбудеться 31-го серпня на аеродромі «Урочище Підгір’я», що на Богородчанщині.

У рамках безпечних автоконцертів «На капоті» рок-бенд завітає й на Івано-Франківщину. Тож жителі області мають нагоду в останній день літа насолодитись музикою популярного українського гурту.

Слухати концерт можна як відкривши вікна або вийшовши на вулицю, так через радіоприймач авто – він транслюватиметься на особливій частоті, інформує Західний кур’єр, посилаючись на Concert.ua.

Враховуючи карантинні вимоги, всім відвідувачам слід дотримуватись вказаних правил відвідування автомобільного концерту:

При в’їзді на територію події буде відбуватися обов’язкове вимірювання температури бездотиковим термометром.

Кожен пасажир автомобіля повинен мати при собі засоби особистого захисту.

Виходити з автомобіля дозволено в туалет, зону фудкорту, але при цьому з одягненою маскою і з дотриманням безпечних відстаней, згідно розмітки.

Заборонено пересуватися на автомобілі по території до повного завершення концерту, виключаючи виїзд за територію, при цьому повернення неможливе.

Забороняється приносити свою їжу, розпивати алкогольні напої і вживати заборонені речовини. Алкогольні напої і напої в скляній тарі провозити на територію концерту ЗАБОРОНЕНО!

У разі їх виявлення, організатори і охорона має право їх вилучити.

На території працюватиме професійна охорона і поліція, яка має право без пояснення причини попросити залишити подію.

Забороняється включати музику або інші технічні прилади, які можуть створити дискомфорт іншим відвідувачам.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.