Івано-Франківську дарують 6 тролейбусів

Чеське місто Їглава подарує Івано-Франківську шість вживаних тролейбусів марки “Шкода”. Про це повідомив міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків. За його словами, відповідної домовленості вдалося досягнути з Генеральним консулом Чеської Республіки, пише “Західний кур’єр”.

“Чеське місто Їглава подарувало нам шість вживаних тролейбусів “Шкода”. Тому, хоч і не таким способом, як ми розраховували до війни, поповнюється наш транспорт. Ми бачимо, що сьогодні є партнери, які нам допомагають”, каже Р. Марцінків.

Міський голова Івано-Франківська також висловив вдячність Генеральному консулу Чехії, який допоміг у цьому питанні.

“Дякую Генеральному консулу Чехії. Ми обговорювали це питання, він це пропрацював, і шість тролейбусів зараз маємо забрати”, сказав Р. Марцінків.

Які саме це будуть тролейбуси, міський голова Івано-Франківська не уточнив. Але, після отримання нового рухомого складу, в Їглаві нещодавно відсторонили від лінійної експлуатації 6 тролейбусів марки “Шкода” 24 Тр”. Це машини з низькою підлогою, пристосовані до перевезення маломобільних груп населення та осіб з інвалідністю, 2005-2007 років випуску. П’ять із них виконані у кузові “Ірісбус Сітеліс” і один – у кузові “Ірісбус Сітібус”. Таким чином Івано-Франківськ може стати другим після Тернополя містом в Україні, де експлуатуватимуть тролейбуси цієї моделі.

Фото: Суміщений трамвайно-тролейбусний сайт “Міський електротранспорт”

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.