Щоб люди мали найкращі згадки про Різдво у Франківську…

До 21 січня в Івано-Франківську триватиме конкурс на найкраще новорічно-різдвяне оформлення вітрин. Міська влада запрошує підприємців долучитися до загальноміської акції створення святкової атмосфери – пише “Західний кур’єр“.

Попри нинішні вимушені обмеження, все-таки є можливості і для створення хорошого настрою та позитиву. З цим кожен із нас зустрічається чи не на кожному кроці у Франківську, де в особливій пошані народні традиції та національні цінності.

«Краса – в деталях. Це так надихає, просто прогулюючись середмістям, оглядати наші святково вбрані вітрини, так зі смаком і любов’ю прикрашені наші затишні кав’ярні та улюблені магазини», – говориться на ФБ-сторінці міського голови Івано-Франківська Руслана Марцінківа.

Цінуючи зусилля усіх, хто долучається до створення святкової атмосфери в Івано-Франківську, в т. ч. тематичним оформленням своїх закладів, міське Управління архітектури, дизайну та містобудівної діяльності за дорученням виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради оголосило святковий конкурс «Найкраща новорічно-різдвяна вітрина», щоб і цього року визначити та відзначити найкращих умільців святкового настрою. Головний приз конкурсу — 10 000 гривень.
Отож, якщо у вас гарно оформлена до новорічно-різдвяних свят вітрина, ставайте учасником цього конкурсу. Щоб це зробити, досить у робочі дні по 20 січня цього року з 10 год. до 19 год. зателефонувати в управління за номером 068 944-95-49 і подати заявку. Участь у конкурсі безкоштовна, а дзвінок – за стандартним тарифом вашого оператора. Після цього організатори прийдуть, розпитають і сфотографують вітрину.

Після завершення прийому заявок матеріали будуть передані на розгляд конкурсної комісії на чолі з першою заступницею міського голови Вікторією Сусаніною для визначення найкращих умільців.

Журі керуватиметься такими критеріями: загальний вигляд вітрини в комплексі з фасадом будинку; застосування ілюмінацій та механічних конструкцій; інноваційність композиційного вирішення. За перше місце переможців очікує грошова винагорода в сумі 10 000 грн, за друге — 7 000 грн, за третє – 5 000 грн.
«Вже кілька років ми відзначаємо найкращі вітрини в Івано-Франківську, цінуючи таким чином приєднання бізнесу до процесу створення різдвяного настрою в нашому місті. Конкурс «Найкраща новорічно-різдвяна вітрина» — це форма подяки приватним підприємцям, які розуміють і свою важливу естетичну роль у житті міста.

Адже добре оформлена вітрина — це фактично витвір мистецтва. Коли гості нашого міста та його жителі в ці новорічно-різдвяні дні бачать таку красу, то це в них породжує і найкращі спомини про Різдво у Франківську.

Тож запрошую наших підприємців взяти участь у конкурсі найкращих ілюмінацій, найгарніших новорічно-різдвяних вітрин. Будемо раді нагородити переможців, для преміювання яких виділено достатньо великі кошти», – зазначив міський голова Руслан Марцінків.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.