У Долині в садочку «Теремок» встановлять сонячну станцію

Долинська міська рада – в числі переможців XII обласного конкурсу проєктів та програм розвитку місцевого самоврядування, які будуть реалізовуватись у 2023 році.

Про це повідомив міський голова Долини Іван Дирів, передає Західний кур’єр.

Підтримку фінансування проєкту «Виконання заходів з енергозбереження – капітальний ремонт системи електропостачання з встановленням сонячної станції в ЗДО «Теремок» по вул. Степана Бандери, 10 в м. Долина Калуського району Івано-Франківської області» обговорювали з депутатами під час засідання 29 позачергової сесії міської ради 16 березня.

Як зазначив очільник Долинської громади, тоді дві депутатські фракції проголосували проти, одна – частково “за”, мало не заваливши участь у проекті.

«Але завдяки активній  громадянській позиції більшості депутатів, ми таки взяли участь в конкурсі проєктів і перемогли, отримавши фінансування з обласного бюджету в розмірі 631,5 тис. грн. (!)

Дякую колегам, які підтримали наші наміри підвищити енергонезалежність, забезпечити ЗДО альтернативними джерелами енергії та почати значно економити на опаленні і зберігати більше тепла для наймолодших мешканців громади – вихованців “Теремку”, – додав Іван Дирів.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.