Забезпечують правопорядок як на передовій, так і в тилу: нацгвардійцям Івано-Франківщини вручили нагороди та подяки (ФОТО)

Бійці 50 Полк імені полковника Семена Височана Національної Гвардії України  з перших днів повномасштабного російського вторгнення взяли до рук зброю і героїчно вступили в бій за нашу свободу та незалежність. І досі продовжують тримати оборону та звільняти території Донеччини та Луганщини від російських окупантів. 

З нагоди 9 річниці створення Національної гвардії України голова Івано-Франківської ОВА Світлана Онищук завітала привітати наших гвардійців. Подякувала за службу, за приклад хоробрості, відважності і вірності Україні, за те, що забезпечують правопорядок як на передовій, так і в тилу.

Пише Західний кур’єр з посиланням на фб-сторінку голови ОВА.

«На жаль, війна забирає найкращих і ми маємо втрати серед гвардійців у цій загарбницькій війні. Схиляю голову перед кожним, хто віддав найцінніше – своє життя за мирне, світле майбутнє України. Сьогодні кожен наш воїн вписаний в історію української перемоги. Впевнена, що завдяки таким мужнім захисникам ворог буде розбитий», – зазначила очільниця області.

Принагідно нагородила гвардійців нагородами “За бойову звитягу”, а також грамотами та подяками.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.