«Ваша картка заблокована»: шахраї ошукали прикарпатця на 100 тисяч гривень

Найпоширенішим способом видурювання грошей у громадян, як і раніше, залишаються махінації з банківськими картками. Співробітники поліції постійно проводять інформаційні кампанії проти шахрайства, однак довірливі громадяни продовжують «розблоковувати» банківські картки та віддавати власноруч заощадження аферистам.

Про черговий такий випадок повідомляють у поліції Прикарпаття, передає “Західний кур’єр”.

Днями до Івано-Франківського районного управління поліції звернувся 60-річний мешканець обласного центру. Чоловік розповів, що йому зателефонували нібито зі служби безпеки банку. Невідомий повідомив про загрозу його банківського рахунка і запропонував захистити кошти, перевівши їх на інший рахунок, який він вкаже. Чоловік, не задумуючись, виконав вказівку незнайомця і втратив 100 тисяч гривень.

За цим фактом поліція проводить розслідування.

Розслідування телефонних та Інтернет-шахрайств значно ускладнюється тим, що злочинець може діяти на відстані, перебуваючи в іншому місті та навіть країні.

Поліція закликає мешканців бути пильними.

Якщо на ваш телефон надходять сумнівні повідомлення чи дзвінки з проханням повідомити ваші особисті дані (номер банківської картки, пін-коди, термін дії) або ви стали жертвою шахраїв, не зволікайте та одразу телефонуйте за номером “102”.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.