24 клуби висловили недовіру президенту ПФЛ

ФК «Прикарпаття» та ФК «Калуш» приєдналося до більшості клубів-членів Професійної футбольної ліги, які висловили недовіру очільнику організації Сергію Макарову.

11 червня 2020 року під час проведення позачергової Конференції ПФЛ 20 клубів підписало колективне звернення. Пізніше ще 4 клуби приєдналися до нього, що разом складає 24 клуби.

Таким чином, команди просять вважати це звернення висловленням недовіри клубів.

«Відповідно до цього звернення, причиною висловлення недовіри є непрофесіоналізм Макарова С.Д. у нинішній кризовій ситуації, пов’язаній із дією заборони на проведення масових спортивних заходів, у тому числі футбольних змагань. Макаров С.Д. своєю неорганізованістю, неможливістю винайдення компромісу серед клубів, відсутністю чіткої позиції як керівника організації та пасивністю у винайдені шляхів повернення до футболу призвів до розколу та конфліктної ситуації серед клубів ПФЛ та проведення двох Рад Ліг й однієї позачергової Конференції.

Іншим наслідком його некомпетентності стало перетворення ПФЛ у фінансово неспроможну організацію без будь-яких заощаджень, яка самостійно не може об’єднати клуби та забезпечити проведення футбольних змагань. У зв’язку із цим вимагаємо у відповідності до ч. 2 ст. 21 та ч. 5 ст. 13 Статуту ПФЛ внести до порядку денного Конференції ПФЛ питання щодо висловлення недовіри Президенту ПФЛ, а також внести до порядку денного питання про фінансовий й аудиторський звіти діяльності ПФЛ і про внесення змін до статуту ПФЛ», – йдеться у зверненні.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.

Ми у Facebook


Це вікно зникне через 20 seconds